Portal - Muszyna
Strona główna
Sobota - 11 lipca 2020 Benedykta, Kariny, Olgi     
Aktualności
Nauczyciele
Dla rodziców
Dziennik elektroniczny
Statut
Regulaminy
Plan lekcji
Przedszkole w Muszynie
Rada Rodziców
REKRUTACJA 2020/2021
Klasy integracyjne
UKS Góral
SKKT
Biblioteka
Świetlica
Współpraca zagraniczna
Zajęcia pozalekcyjne
Galeria archiwalna
Projekty europejskie
Projekt - Żyj z pasją
Cyfrowa Szkoła
Oferty pracy
Projekt MKZ
Wymagania
Pytania i opinie
polski
 2020-06-25  Osiągnięcia uczniów w rok szkolnym 2019/2020


Klasa 2a
Jakub Nowakowski: III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minihokeja
Aleksander Cieciura: nagroda I stopnia za bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Kon-kursie ,,Kangur Matematyczny”
Oliwia Kocot- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”

Klasa 3a
Laura Klimczak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”

Klasa 3b
Dawid Klimczak i Patryk Gomulak: wyróżnienia w kategorii Maluch w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”

Adam Hojniak: I miejsce w XXIV Biegu o Puchar Burmistrza Muszyny
Patryk Hutek: V miejsce w XXIV Biegu o Puchar Burmistrza Muszyny
Kacper Stec - V miejsce w Zawodach Podkarpackiej Ligi Rowerowej
Amelia Groń - II miejsce w Zawodach Podkarpackiej Ligi Rowerowej, III miejsce w Pucharze Doliny Popradu 2019 – zawody kolarskie, II miejsce w CykloKarpaty – zawody kolarskie, maratony rowerowe

Klasa 5b
Eliza Nowak kl. V b – LAUREAT KONKURSU – 9 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo”:
Andrzej Drozd V b – WYRÓŻNIENIE- 12 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo”
Andrzej Repel V b - WYRÓŻNIENIE- 15 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo”
Mateusz Tokarczyk zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych we Włocławku w 2019 roku. Jest aktualnie powołany do kadry narodowej juniorów w modelarstwie kosmicznym w tym roku i na następny rok

Klasa 6a
Daniel Barnowski VI a - WYRÓŻNIENIE- 12 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Hi-storyczny „Galileo”

Klasa 7a
Rafał Nieć wyróżnienia W Kategorii Kadet w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”, 2 miejsce w Polsce w tzw. Lidze Matlandii w kategorii klas 7.
Kacper Kwak- IV miejsce w ,,Letnim biatlonie” Słowacja
Wiktoria Hojniak, Justyna Łęczycka Julia Wachna, - I miejsce w ,,Letnim biatlonie” Słowacja
Julia Wachna, Emilia Barnowska, Anna Hojniak, Zofia Oślizło- V miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek w Gorlicach
Anna Wróbel- III miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, VI miejsce w Powiatowym Biegu Sztafetowym
Zofia Oślizło- VI miejsce w Powiatowym Biegu Sztafetowym
Bartosz Peregrym- II i III miejsce w Bwa Marters Kids editio Bielawa

Klasa 7b
Jakub Tokarczyk- I miejsce w Forum Bieg
Elżbieta Podgórni- awans do kadry Małopolski Piłki Siatkowej Młodziczek, Mistrzostwo Województwa Małopolskiego w siatkówce plażowej młodziczek

Klasa 8b
Kamila Buliszak- finalistka etapu wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty, fizyka Sokrates
Julia Kurzawska- finalistka etapu wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty , fizyka Sokrates
Julia Kurzawska - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, wyróżnienia w Kategorii Kadet w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”
Krzysztof Idzik- etap rejonowy z języka angielskiego w Olimpiadzie Kuratoryjnej






....

 Szkolne
Osiągnięcia uczniów w rok szkolnym 2019/2020
Osiągnięcia w konkursach kuratoryjnych.
Dzień Dziecka 2020
Wielkanoc 2020
Zakończenie rekrutacji do kl. I SP
 Sportowe
Siatkarski sukces
XXII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
Międzynarodowy Festiwal Sportu - Jasło 2018
Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Dziewcząt
Niecodzienny turniej piłki siatkowej
 Gimnazjum
Egzaminy gimnazjalne 2019
Finał Międzyszkolnego Konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną w Języku Niemieckim
Duży sukces w konkursie informatycznym
WYMIANA POLSKO-NIEMIECKO-SŁOWACKA 25.09. – 02.10. 2018
WYMIANA POLSKO-NIEMIECKO-SŁOWACKA O8.06.2018 – 17.06.2018
 Szkoła Podstawowa
BIESIADA MUSZYŃSKO-LUBOTIŃSKA 2019
Z MITOLOGIĄ ZA PAN BRAT
Podsumowanie działalności KOŁA NAUKOWEGO „BYĆ JAK IGNACY”
Egzamin ósmoklasisty 2019
Święto Pluszowego Misia w klasach 1-3
 Przedszkole
Rekomendacje MEN w sprawie koronawirusa - informacja dla rodziców
WOŚP - Grupy trzylatków i czterolatków pomagają chorym
„Razem z moim dzieckiem przygotowuję ozdoby bożonarodzeniowe” - warsztaty plastyczne w grupie trzylatków.
Sześciolatki robią kompot (metoda projektu)
Wizyta ogrodnika (metoda projektu)
 
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Adam Bartusiak