Przejdź do treści
ban2
ban6
ban3
baner4
Przejdź do stopki

Osiągnięcia

Treść

Osiągnięcia 2019/2020

Klasa 2a 

Jakub Nowakowski: III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Minihokeja 

Aleksander Cieciura: nagroda I stopnia za bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Kon-kursie ,,Kangur Matematyczny” 

Oliwia Kocot- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” 

Klasa 3a 

Laura Klimczak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” 

Klasa 3b 

Dawid Klimczak i Patryk Gomulak: wyróżnienia w kategorii Maluch w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” 

Adam Hojniak: I miejsce w XXIV Biegu o Puchar Burmistrza Muszyny 

Patryk Hutek: V miejsce w XXIV Biegu o Puchar Burmistrza Muszyny 

Kacper Stec - V miejsce w Zawodach Podkarpackiej Ligi Rowerowej 

Amelia Groń - II miejsce w Zawodach Podkarpackiej Ligi Rowerowej, III miejsce w Pucharze Doliny Popradu 2019 – zawody kolarskie, II miejsce w CykloKarpaty – zawody kolarskie, maratony rowerowe 

Klasa 5b Eliza Nowak  – LAUREAT KONKURSU – 9 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo”: 

Andrzej Drozd V b – WYRÓŻNIENIE- 12 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo” 

Andrzej Repel V b - WYRÓŻNIENIE- 15 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo” 

Mateusz Tokarczyk zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych we Włocławku w 2019 roku. Jest aktualnie powołany do kadry narodowej juniorów w modelarstwie kosmicznym w tym roku i na następny rok 

Klasa 6a 

Daniel Barnowski VI a - WYRÓŻNIENIE- 12 miejsce w kraju w Ogólnopolski Konkurs Hi-storyczny „Galileo” 

Klasa 7a 

Rafał Nieć wyróżnienia w Kategorii Kadet w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny”, 

2 miejsce w Polsce w tzw. Lidze Matlandii w kategorii klas 7

Kacper Kwak- IV miejsce w ,,Letnim biatlonie” Słowacja 

Wiktoria Hojniak, Justyna Łęczycka Julia Wachna, - I miejsce w ,,Letnim biatlonie” Słowacja 

Julia Wachna, Emilia Barnowska, Anna Hojniak, Zofia Oślizło- V miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek w Gorlicach 

Anna Wróbel- III miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, VI miejsce w Powiatowym Biegu Sztafetowym 

Zofia Oślizło- VI miejsce w Powiatowym Biegu Sztafetowym 

Bartosz Peregrym- II i III miejsce w Bwa Marters Kids editio Bielawa 

Klasa 7b 

Jakub Tokarczyk- I miejsce w Forum Bieg 

Elżbieta Podgórni- awans do kadry Małopolski Piłki Siatkowej Młodziczek, Mistrzostwo Województwa Małopolskiego w siatkówce plażowej młodziczek 

Klasa 8b Kamila Buliszak- finalistka etapu wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty, fizyka Sokrates 

Julia Kurzawska- finalistka etapu wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" organizowanego przez Małopolskie Kuratorium Oświaty , fizyka Sokrates, finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, wyróżnienia w Kategorii Kadet w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” 

Krzysztof Idzik- etap rejonowy z języka angielskiego w Olimpiadzie Kuratoryjnej

25094