Przejdź do treści
banerstatyczny
Przejdź do stopki

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej plażowej dziewcząt klas szóstych U-13.

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej plażowej dziewcząt klas szóstych U-13.

Treść

17 czerwca na boiskach plażowych w Starym Sączu odbył się półfinał wojewódzki w piłce siatkowej plażowej dziewcząt klas szóstych U-13. Piętnaście zespołów walczyło o awans do Finału Wojewódzkiego... Walka byla zacięta! Pogoda nie pomagała - raz słońce i upał, za chwilę mocny wiatr, po czym chmury i deszcz, na koniec słońce! 
Dziewczęta walczyły i z przeciwnikiem i z pogodą.
 Najlepsze cztery zespoły awansowaly do Finału: 1 miejsce Sandecja 1, 2 miejsce Stary Sącz, 3 miejsce Sandecja 2, czwarte miejsce Muszyna 2 /Lena Jeżewska i Hania Wojak/. 
I to te zespoły są w najlepszej dwunastce województwa. 
 Ogromne gratulacje dla zwycięzców, ale rowniez dla pozostałych dziewczyn.
 Brawo brawo👏👏👏

foto

285160