Przejdź do treści
banerstatyczny
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2022/2023

Treść

 

IV POLSKO- SŁOWACKI FESTIWAL TAŃCA W LIPANACH

Dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny wzięłóy udział w Festiwalu Tańca w zaprzyjaźnionym przedszkolu im . Kapitana Nalepki w Lipanach na Słowacji.

 

 

 

VII POLSKO- SŁOWACKI FESTIWAL TAŃCA W AMFITEATRZE ZAPOPRADZIE.

DZIEŃ DZIECKA 

Z okazji Dnia Dziecka odbył się VII Polsko - Słowacki Festiwal Tańca. W festiwalu  uczestniczyły dzieci z wszystkich przedszkoli z terenu gminy Muszyna. Dzieci otrzymały lody ufundowane przez Burmistrza Muszyny dr Jana Golbę oraz Stowarzyszenie Klucz Muszyński. Dziękujmy.

 

 

DZIEŃ MAMY I TATY 

"Mama i Tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmopcniej serce...".

Wytępy przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty.

 

GRUPA I

 

GRUPA II

 

GRUPA III

 

GRUPA IV

GRUPA V

 

GRUPA VI

 

 

WYCIECZKA DO ROZTOKI RYTERSKIEJ

Dzieci z grupy VI i III udały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Leśnej, podczas której spotkały się z Panem Krzysztofem Tomasiakiem, który poprowadził ciekawą lekcję przyrodniczą. Podczas tej pogadanki, dzieci dowiedziały się wielu interesujących rzeczy na temat zwierząt z ich najbliższego otoczenia. Przedszkolaki mogły również obejrzeć eksponaty zwierząt leśnych i posłuchać ich odgłosów.

 

 

XV FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "MUSZYŃSKIE NUTKI"

24 maja w Dworku Starostów nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla Laureatów XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Muszyńskie Nutki”.
Grupa I- „ Kropelki „ w składzie Emilka Rapacz, Anna Pawlik , Aleksandra Turek, Daria Klimkowska, Nikodem Mitro zaśpiewały piosenkę „Kłótnia kaloszy” zajęły  II miejsce
Grupa II- „Słoneczka „ w składzie : Inga Bawełkiewicz, Lilianna Śliwińska, Oliwia Groń, Zuzanna Jędrzejek, Emilia Kowalczyk zaprezentowały piosenkę „ Piosenka Radości „ zdobyły wyróżnienie. 
Obydwu grupom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.

 

 

IV GMINNY FESTIWAL TEATRALNY " RODZICÓW PLĄSY NA DZIECIĘCE DĄSY"

Dnia 19.05 w odbył się IV Gminny Festiwal Teatralny „ Rodziców pląsy na dziecięce dąsy”.
Głównym organizatorem Festiwalu był ZSP- Przedszkole w Muszynie, na które zostały zaproszone okoliczne przedszkole oraz przedszkole im. Kapitana Nalepki ze Słowacji. Rodzice przedszkolaków zaprezentowali Bajki oraz Baśnie.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w Festiwalu.

 

 

TEATR KUKIEŁKOWY

W piątek 22 kwietnia przedszkolaki miały okazję obejrzeć piękne przedstawienie teatralne pt. " Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków".

 

 

 

FESTIWAL PIOSENKI LUDOWEJ "SLAVICEK 2023"

Dnia 18.04.2023, trójka dzieci z naszego przedszkola: Madzia Wróbel, Ania Pawlik i Michał Klimczak, wzięła udział w Festiwalu Piosenki Ludowej "Slavicek 2023" (SŁowiczek) w Lipanach, na Słowacji.
Gratulujemy świetnego występu.

 

 

 

 

 

142039