Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Szachowym „Konik Szachowy”
Treść
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły – Szymon Główczyk (klasa 2b) oraz Adam Adamczyk (klasa 3b) – zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Szachowego „Konik Szachowy”.
Podczas uroczystego spotkania Pan Dyrektor wręczył uczniom pamiątkowe dyplomy, gratulując im znakomitego wyniku, zaangażowania oraz pasji do gry w szachy. Sukces ten jest efektem systematycznej pracy, wytrwałości i rozwijania umiejętności logicznego myślenia.
Szymonowi i Adamowi życzymy kolejnych sukcesów, satysfakcji z rozwijania swoich szachowych talentów i powodzenia w następnych turniejach oraz konkursach.
Mamy nadzieję, że ich osiągnięcia będą inspiracją dla pozostałych uczniów. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu - już w listopadzie.
Oprócz ogromnych sukcesów szachowych Adama Adamczyka i Szymona Główczyka, również kolejnych siedmioro uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk Pana Dyrektora pamiątkowe dyplomy za ponadprzeciętne wyniki osiągnięte w Ogólnopolskim Konkursie Szachowym „Konik Szachowy”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Życzymy nieustającej pasji do tej królewskiej gry, wytrwałości w rozwijaniu swoich umiejętności oraz wielu kolejnych sukcesów przy szachownicy!
Wyróżnieni uczniowie:
Michał Klimczak (klasa III B ),
Jakub Polański (klasa III B ),
Konrad Potoniec (klasa V B ),
Tomasz Rapacz (klasa V B ),
David Dzikowski (klasa VI A),
Oliwer Kolasiński (klasa VI A),
Jan Adamczyk (klasa VI B ).
Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu kolejnych szachowych wyzwań, trafnych posunięć i wielu zwycięskich partii. Do zobaczenia przy szachownicy!